Gaasi-kondensatsioonikatlad korterite ja eramute kütteks

Kvaliteetne tehnika moodsas disainis

Viessmanni gaasikütteseadmed pakuvad Teile väikese ruumivajaduse juures kõrget mugavusastet. Seetõttu on Teil lihtne otsustada uue võimsa kütteseadme kasuks, mille saate lihtsalt seinale riputada – kasvõi eluruumi. Sest Viessmanni kondensatsioonitehnika kujutab endast uuenduslikku tipptehnoloogiat, mille märksõnadeks on mugavus, säästlikkus, keskkonnasõbralikkus, vähene müra ja kompaktsus. Sobib küttesüsteemi moderniseerimiseks, uude majja, ridaelamusse või suurtesse kortermajadesse.

Rohkem kui 100% : Viessmanni kondensatsioonitehnika

Viessmanni kondensatsioonitehnika teeb võimalikuks selle, mis esmapilgul uskumatuna tundub – kuni 109%-lise norm-kasuteguri. See on võimalik eelkõige selle tõttu, et kasutatakse ka soojust, mis tavaliselt korstna kaudu välja läheb. Teiseks on Viessmanni roostevabast terasest Inox-Radial-küttepinnal eriline konstruktsioon, mis tagab pideva kõrge efektiivsuse.

Sisemised väärtused : roostevaba teras

Teie küttesüsteem peab olema eelkõige säästlik ja pika kasutuseaga. Seetõttu kasutab Viessmann roostevabast terasest detaile, mis tagavad töökindluse ka pikas perspektiivis.

Lihtsalt hea : kasutamine

Tavaliselt ei pea Te end oma Vitodensi reguleerimisega vaevama. Kui seade on tehniku poolt ühe korra reguleeritud, hoolitseb seade just Teie soovidele vastava kütte eest. Suve- / talveajale üleminek toimub automaatselt, säästu- ja puhkuseprogramme saab sisse lülitada lihtsa nupulevajutusega.

See Teile meeldib : disain

Disain on vaatamist väärt : kvaliteetne ja elegantne, Vitovalget värvi. Kompaktsed mõõtmed sobituvad tavapärastesse köökidesse ja vannitubadesse. Nii integreerub küttetehnika ideaalselt eluruumi.

Efektiivne, pika kasutuseaga, soodsa hinnaga : Vitodens

Veatu ja kõrgeimatele nõudmistele vastav pakkumine, mis veenab Teid oma kvaliteedi, pika kasutusea ja püsiva efektiivsusega – seda kõike soodsa hinnaga.

Juhtimissüsteem Viessmann Vitotronic


Tehnika, mis mõtleb kaasa

Vitotronic seinale paigaldatavate seadmete juhtimine pakub Teile kõiki võimalusi oma soovidele vastava küttemugavuse saavutamiseks.
Kui seade on üks kord vastavalt Teie soovidele reguleeritud, täidab Vitotronic kõiki funktsioone automaatselt. Juhul, kui soovite teha veel individuaalseid seadistusi, muudab Vitotronicu ülevaatlik juhtpult valgustatud klahvide ja suure ekraaniga selle Teile väga lihtsaks.

Automaatne reguleerimine

Vitotronic lülitub automaatselt talveajalt suveajale ja reageerib ilmastiku poolt juhitava seadistussüsteemina välistele temperatuurimuutustele. Kõiki eelreguleeritud mugavus-funktsioone, nagu näit. Peoseadistus ( kui jääte kauemaks üles ), säästu- ja puhkuseprogrammid, saate esile kutsuda lihtsa nupulevajutusega : kas otse seadmel või samasuguse kaugjuhtimispuldi abil otse elutoast.

Tulevikuvõimalused

Vitotronicu reguleerimissüsteem on valmis tulevikus toimuvateks muutusteks. Ükskõik, kas planeerite lähiajal juurdeehitust või soovite oma küttesüsteemi päikeseenergiaga täiendada – Vitotronic lööb kaasa.

Funktsioon Vitotronic 100 Vitotronic 200
Reageerib ruumi temperatuuri muutustele + -
Reageerib välistemperatuuri muutustele - +
Reguleeritav küte ja tarbevee soojendus - +
Ainult reguleeritav küte +) +
Automaatne suve- / talveajale üleminek - +
Peonupp ( kütteaja pikendamine ) +) +
Säästunupp ( temperatuuri langetamine lühikeseks ajaks ) +) +
Puhkuseprogramm ( temperatuuri langetamine pikaks ajaks ) +) +
Väike sümbolitega ekraan + -
Suur tekstiekraan - +

Saadaval ainult koos eraldi kell-termostaadiga Vitotrol 100 (eluruumis)

Viessmann moodultehnika


Paigaldus- ja hooldussõbralik moodulsüsteem

Lisaks koheselt nähtavatele olulistele eelistele on Vitodens gaasikütteseadmetel veel palju lisaväärtusi.

Lihtne ja säästab aega

Kõik seinale paigaldatavad seadmed on modulaarse konstruktsiooniga ning tagavad lihtsuse ja detailide sarnasuse. See algab juba seadme paigaldamisel ühtsete, sarnaste kinnituste ja paigaldustarvikutega.
Kõigi seinale paigaldatavate seadmete juures kasutatav Aqua-Platine koos multi-ühendussüsteemiga on kiire ja lihtsa paigalduse aluseks. Kogu veevarustussüsteem asub seadme tagaosas. Kõik detailid on eespoolt juurdepääsetavad ja vahetatavad, nii et seadme demonteerimine seinalt ei ole vajalik. Teie jaoks tähendab see hoolduskulude vähenemist.
Peale selle ei pea Te tänu heale juurdepääsetavusele arvestama külgmise hooldusruumiga. Võimalik on paigaldamine nurkadesse ja niððidesse.

Kondensatsioonikatlad gaasile Viessmann VITODENS 200 300 333 korteritele ja elamutele ( eesti keeles )