Firmast

Austatud Külastaja,

Tere tulemast meie kodulehele

Din Energiaservice OÜ on 2002.a. asutatud Eesti ettevõte, mille põhitegevusalaks on energia-, gaasi-, kütteõliseadmete, soojustehnika ja elektri- ning kütteautomaatikakaupade müük ja teenindamine.

Enam kui 10 aastat hõlmab meie firma põhitegevus kaasaegsete ja ökonoomsete gaasi- ja õliküttesüsteemide komplekslahenduste või üksikute seadmete tarnimist Klientidele ja sellega kaasnevaid teenuseid.

Lähtudes sellest soovime pakkuda oma Klientidele ainult kvaliteetseid ja järgi proovitud tooteid tuntud valmistajatelt ning seadmete professionaalset teenindamist – paigaldust, seadistamist, hooldamist ja remonti kogu nende kasutusaja jooksul.
Põhilised kaubamärgid mida pakume on Actaris – gaasiseadmed, Atlantic – boilerid, Danfoss – kütteautomaatika, Kolmeks – pumbad, Lamborghini – katlad, põletid, boilerid, Viessmann – katlad, põletid, boilerid, Weishaupt – gaasi- ja õlipõletid, WOLF – katlad, põletid, boilerid jt.

Elektri-, gaasi-, kütteõli-, soojusenergiahindade jätkuv tõus nõuab just kõrge kasuteguriga, töökindlate, pikaealiste ja kergesti hooldatavate seadmete kasutuselevõttu, et saavutada kontrolli energiatarbimisest sõltuvate püsikulude kasvu üle.

Omame erialast haridust, professionaalseid oskusi-teadmisi ja pikaajalisi kogemusi gaasivarustuse-, kütte- ning soojatootmise seadmete alal, et soovitada oma seisukohti meie praegustele ja tulevastele Klientidele õigete valikute tegemisel.

Meie põhilisteks Klientideks on nii olme-, kommunaal-, tsiviil-, kui ka tööstustarbijad – eraisikutest korteri- ja majaomanikud, korteriühistud, kinnisvaraettevõtted, asutused, firmad, väikesed, keskmised ja suured tööstus- ning energiaettevõtted.

Meie kodulehekülg annab Teile esmase ülevaate meie poolt pakutavast, toodete põhjalike tehniliste andmete, hinnateabe ja Teid huvitavate seadmete või teenuste osutamise tingimuste kohta info saamiseks palume võtta meiega julgesti ühendust

Tänan Teid visiidi eest, hea kui leidsite endale midagi kasulikku – kohtumiseni!

Parimate soovidega,
Arne Toivar, juhataja

Viessmann VITOLA

Viessmann VITOLA